SILDI MAX

SILDI MAX

 

 

 

 

 

 

KT-Max seeria 125kW – 560kW

Pelletikatel täisautomaatse pelletipõletiga

– põlemisprotsessi juhtimine (etteanne, ventilaator, intervall jne)

– põhivarustuses on kuni 3 pumba automaatjuhtimine

– 3ja 4tee ventiilide juhtimine

– kütusetaseme kontroll

– öise ja päevase temperatuuri määramine ja kontroll

– FuzzyLogic  kontroller

– seadme kaugjuhtimine nutitelefonist või arvutist

SILDI KT-A seeria pelletikatlad on populaarseim lahendus nii majapidamistele kui kaubanduslikele ja ka tööstuslikele objektidele. Selle seeria seadmeid iseloomustavad suured efektiivsuse väärtused, mugav ja hõlpsasti arusaadav, käsitletav juhtimine.

Kõik katlad on valmistatud 6-8 mm paksusest kõrgekvaliteedilisest, spetsiaalselt katlatööstuse jaoks mõeldud terasest. Seade on valmistatud nii, et seda saab kasutada mitte ainult pelletite, vaid ka tahkete kütuste (puidu, brikettide) jaoks. KT-A seeria varustuses ei ole mahuti suurust piiratud, standardmaht on alates 0,3 m3 kuni 30 m3 (võib täiendada pelletite pneumaatilise varustussüsteemiga), mis tagab ühe laadimisega pikaajalise ja pideva kütteseadme töö.

Automaatselt töötavad põletid on varustatud isesüttimismehhanismidega. Need pakuvad kütteseadmete mugavat  ja kerget kasutamist ja seda aastaringselt (talvel, suvel). Kütteseadmeid tarnitakse nii klassikaliste pelletipõletite kui ka uusima põlvkonna ehk nn pöörlevate isepuhastuvate põletitega.

Standardvarustuses olev kaasaegne juhtimismoodul võimaldab kontrollida ja juhtida lisaks põlemisprotsessile, ka küttesüsteemi erinevaid osasid (kütte- ja sooja tarbevee tsirkulatsioonipumbad, ventiilide ajamid jms). Seadme varustamisel välisõhu temperatuuri anduriga, programmeeritava ruumitermostaadiga ja interneti juhtmooduliga (kaugjuhtimiseks) on võimalik tagada küttesüsteemi lihtne ja mugav kontroll, ruumi püsiv temperatuur, samas võimalus säästa kuni 20% küttekuludelt.

Juhtimisautomaatika

EcoMAX 200

 

 

 

 

 

 

Lisamoodulid

Ecoster 200

 

 

 

 

– juhtimine sõltuvalt toatemperatuurist
– iganädalane ökonoomne programmeerimine , nädalavahetuse ja nädalapäeva jaoks

Econet 300 internet modul

 

 

 

 

– saab muuta ruumi temperatuure
– juhtida katla, segamissõlmede temperatuure
– hoida ruumide temperatuuri
– hallata sooja tarbevee temperatuuri
– kütuse taseme kontroll
– kasutaja ja teenuste parameetrite juhtimine
– häirete edastamine e-kirjaga