Pelletikatel SILDI ALL IN 2

Pelletikatel SILDI ALL IN 2

SILDI ALL IN 2
SILDI ALL IN 2

SILDI ALL IN 2 –  16kW; 20kW; 21kW isepuhastuv pelletikatel

Isepuhastuv ehk katla suitsukäikude manuaalse või automaatse puhastussüsteemiga

täisautomaatse pelletipõletiga

– põlemisprotsessi juhtimine (etteanne, ventilaator, intervall jne)

– põhivarustuses on kuni 3 pumba automaatjuhtimine

– 3ja 4tee ventiilide juhtimine

– kütusetaseme kontroll

– öise ja päevase temperatuuri määramine ja kontroll

– FuzzyLogic  kontroller

– seadme kaugjuhtimine nutitelefonist või arvutist

SILDI ALL IN 2 seeria on spetsiaalne pelletikatel, millel on, lisaks uusima põlvkonna pöörleva sisuga isepuhastuvale põletile, ka katla suitsukäikude puhastussüsteem, mis tagab katlakomplekti pikaajalise hooldusvaba ja tõrgeteta töö. Tänu soojusvaheti spetsiaalsele ehitusele on seadmed, vaatamata oma suhteliselt väikestele mõõtmetele,  kõrged efektiivsuse näitajad. Kõik katlad on valmistatud 6 mm paksusest kõrgekvaliteedilisest, spetsiaalselt katlatööstuse jaoks mõeldud terasest. Samas tagab katla spetsiifiline konstruktsioon madalatemperatuurilised heitgaasid.

Seade on varustatud intuitiivse juhtimismooduli ja puuteekraaniga. ALL IN 2 seeriavarustus avab võimalused kasutada seadmeid mitte ainult hoone soojusallikana, vaid ka juhtida ja kontrollida kõiki maja küttesüsteemide ahelaid (põrandaküte, radiaatorid, akumulatsioonipaagid, soe tarbevesi jne) ja mehhanisme (3 ja 4 tee ventiilid, tsirkulatsioonipumbad jne). Kütuse (pelletite) etteandemehhanism,  on spetsiaalselt konstrueeritud kütuse pidevaks ja tõhusaks etteandeks. Kaheastmeline transporterisüsteem tagab  ohutu kasutamise ilma riskita, vältides leegi sattumist kütusepunkrisse.

Rotation ehk isepuhastuv põleti on uusim ja kaasaegseim lahendus pelletitega küttesüsteemides. Põleti peamine, erilisem omadus on isepuhastusmehhanism. Põleti järjepidev peatamine ja puhastamine ei ole vajalik.

Kaasaegsuse ja ülima mugavuse tagab katla suitsukäikude isepuhastussüsteem, mida võimalik tellida kas manuaalse või automaatsena.

ALL IN 2-seeriale on saadaval lai valik lisavarustust: välisõhu temperatuuri ja pinna temperatuuri andurid, programmeeritav ruumitermostaat, lambda ja interneti juhtmoodul seadmete puldi ja seire kontrollimiseks kõikjalt maailmast, kasutades nutitelefoni või arvutit. Eri suurusega eraldi kütusepunkreid pakutakse alates 0,3 m3-st.