Meist

Smireal Group OÜ eesmärk on, eelkõige, pakkuda klientidele, koostööpartneritele rahulolu, kiireid, mugavaid ja paindlikke lahendusi nii kütte-, veevarustuse-, kui kanalisatsioonitööde/teenuste osas.  Samuti pakume  kaasaegseid ja kvaliteetseid lahendusi küttesüsteemide ja nende koostisosade ( katlad erinevatele kütustele (pellet, halupuu, brikett, kivisüsi, hakkepuit jms, nende juhtimisautomaatika, boilerid, moodulkorstnad) ehitamiseks, renoveerimiseks. 

 

Keskküttekatlad: pelletikatlad, hakkepuidukatlad, biomassikatlad. Lisaks  kaminasüdamikke nii õhkkütte kaminaid, kui veesärgiga ehk keskküttekaminaid. 

 

Samuti on meie tootesortimendis, tänaseks järjest enam populaarsemaks muutunud  – BIOKAMINAD. Romantilise, hubase, samas eksklusiivse ja prestiisže kaminatule valgust, leeki ja soojust saad nüüd nautida igalpool ja seda ilma suitsu ja gaasita.

 

Meie poolt turustatvatele toodetele on tehtud põhjalik kvaliteedikontroll, samas annab meie spetsialistide pikaajaline kogemus, antud valdkonnas klientidele, koostööpartneritele kindlustunde, et üheskoos leida sobiv, töökindel lahendus, Teie heaolu tagamisel.

 

Only real is real ehk ainult reaalsus on reaalne.

Ilusat koostööd soovides,

SMIREAL GROUP OÜ